Skrzynki z drewna producent

FARBY, LAKIERY, KLEJE I PAPIERY DO DREWNA

Jeśli jesteś osobą kreatywną, fascynującą się decoupage, doskonale wiesz jak ważnym elementem zdobienia jest jakość wykorzystywanego kleju do drewna. Na nic zda się nasz wysiłek, poświęcony czas i praca nad projektem, jeśli w Twojej pracowni zabraknie dobrego kleju. Z jego użyciem możliwe staje się wykonanie niesamowitych i oryginalnych przedmiotów z pozornie prostych drewnianych skrzynek, pudełek i szkatułek. Dzięki klejowi do drewna z łatwością przykleisz do nich drewniane dekory, ozdoby i wycinanki, które wspaniale ozdobią wybrany produkt, dodając mu uroku i jedynego w swoim rodzaju charakteru. Przy pomocy kleju wyczarujesz nie tylko doskonałe i wyraziste dekoracje wnętrz, ale również wyjątkowe prezenty dla swoich bliskich - wystarczy odrobina kreatywności, chęci i pracy, aby móc zaskoczyć swoich bliskich i wręczyć podarunek, który sprawi, że poczują się wyjątkowo. Prezentowane przez nas kleje cechują się wysoką trwałością, a ich dodatkową zaletą jest łatwość aplikacji. Nasze preparaty do klejenia w prosty sposób dopasujesz do własnych projektów DIY i różnorodnych pomysłów zdobienia. Znajdziesz u nas także różnego rodzaju farby, lakiery oraz papiery do drewna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

FARBY, LAKIERY, KLEJE I PAPIERY DO DREWNA

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Klej do drewna MINI 12ml

Klej do drewna i tektury w mini tubce to podręczny i wygodny gadżet potrzebny w majsterkowaniu. Uniwersalny klej szybko wiążący, nie pozostawia plam po wyschnięciu. Montażowy klej wykorzystywany jest podczas składania mebli na kołkach w domowych warunkach. Klej używany jest chętnie podczas drobnych prac domowych i prac ręcznych DIY oraz przy zdobieni metodą decoupage, scrapbooking.

Cena 3,00 zł

Papier ścierny 230x280mm P: 120 ARKUSZ

Papier ścierny o granulacji 120 o wymiarach 230x280mm. Papier wykorzystany jest podczas szlifowania produktów drewnianych, metalowych oraz innych. Pozwoli na dokładne wyszlifowanie danej powierzchni, nie pozostawia widocznych zadrapań. Przydany podczas prac remontowych i zdobień drewnianych produktów. Cena dotyczy 1 arkusza.

Cena 4,00 zł

Papier ścierny 230x280mm P: 80 ARKUSZ

Papier ścierny o granulacji 80 o wymiarach 230x280mm. Papier wykorzystany jest podczas szlifowania produktów drewnianych, metalowych oraz innych. Pozwoli na dokładne wyszlifowanie danej powierzchni. Przydany podczas prac remontowych i zdobień drewnianych produktów. Cena dotyczy 1 arkusza.

Cena 4,00 zł

Szpachla do drewna 250g jasna sosna

Kit do drewna w kolorze sosny jasnej przeznaczony jest wypełniania niewielkich ubków i szczelin w drewnie lub innych materiałów budowlanych. Kit do drewna nie pęka podczas wysychania, jest trwalszy oraz odporniejszy na panujące na zewnątrz warunki pogodowe. Po przeszlifowaniu daje gładkie powierzchnie nadające się do malowania lakierowania. Produkt nie palny i bezzapachowy.

Cena 20,00 zł

Papier ścierny 230x280mm P: 100 ARKUSZ

Papier ścierny o granulacji 100 o wymiarach 230x280mm. Papier wykorzystany jest podczas szlifowania produktów drewnianych, metalowych oraz innych. Pozwoli na dokładne wyszlifowanie danej powierzchni, nie pozostawia widocznych zadrapań. Przydany podczas prac remontowych i zdobień drewnianych produktów. Cena dotyczy 1 arkusza.

Cena 4,00 zł

Klej do drewna 250g

Klej do drewna szybkowiążący to idealne rozwiązanie jeżeli zajmujesz majsterkowaniem w domu, pracami artystycznymi oraz montażem mebli. Klej supermocny z wygodną końcówką. Długie oraz wąskie zakończenie pozwala dokładne wypełnienie szczelin i pęknięć. Klej po wyschnięciu nie pozostawia widocznych przebarwień. Wykorzystywany do wszystkich rodzai drewna.

Cena 50,00 zł