Skrzynki z drewna producent

FARBY, LAKIERY, KLEJE I PAPIERY DO DREWNA

FARBY, LAKIERY, KLEJE I PAPIERY DO DREWNA

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Klej do drewna MINI 12ml

Kej do drewna i tektury w mini tubce to podręczny i wygodny gadżet potrzebny w majsterkowaniu. Uniwersalny klej szybko wiążący, nie pozostawia plam po wyschnięciu. Montażowy klej wykorzystywany jest podczas składania mebli na kołkach w domowych warunkach. Klej używany jest chętnie podczas drobnych prac domowych i prac ręcznych DIY oraz przy zdobieni metodą decoupage, scrapbooking.

Cena 2,00 zł

Papier ścierny 230x280mm P: 120 ARKUSZ

Papier ścierny o granulacji 120 o wymiarach 230x280mm. Papier wykorzystany jest podczas szlifowania produktów drewnianych, metalowych oraz innych. Pozwoli na dokładne wyszlifowanie danej powierzchni, nie pozostawia widocznych zadrapań. Przydany podczas prac remontowych i zdobień drewnianych produktów. Cena dotyczy 1 arkusza.

Cena 1,80 zł

Papier ścierny 230x280mm P: 80 ARKUSZ

Papier ścierny o granulacji 80 o wymiarach 230x280mm. Papier wykorzystany jest podczas szlifowania produktów drewnianych, metalowych oraz innych. Pozwoli na dokładne wyszlifowanie danej powierzchni. Przydany podczas prac remontowych i zdobień drewnianych produktów. Cena dotyczy 1 arkusza.

Cena 1,90 zł

Kit szpachla do drewna 250g jasna sosna

Kit do drewna w kolorze sosny jasnej przeznaczony jest wypełniania niewielkich ubków i szczelin w drewnie lub innych materiałów budowlanych. Kit do drewna nie pęka podczas wysychania, jest trwalszy oraz odporniejszy na panujące na zewnątrz warunki pogodowe. Po przeszlifowaniu daje gładkie powierzchnie nadające się do malowania lakierowania. Produkt nie palny i bezzapachowy.

Cena 13,00 zł

Papier ścierny 230x280mm P: 100 ARKUSZ

Papier ścierny o granulacji 100 o wymiarach 230x280mm. Papier wykorzystany jest podczas szlifowania produktów drewnianych, metalowych oraz innych. Pozwoli na dokładne wyszlifowanie danej powierzchni, nie pozostawia widocznych zadrapań. Przydany podczas prac remontowych i zdobień drewnianych produktów. Cena dotyczy 1 arkusza.

Cena 1,80 zł

Klej do drewna 250g

Klej do drewna szybkowiążący to idealne rozwiązanie jeżeli zajmujesz majsterkowaniem w domu, pracami artystycznymi oraz montażem mebli. Klej supermocny z wygodną końcówką. Długie oraz wąskie zakończenie pozwala dokładne wypełnienie szczelin i pęknięć. Klej po wyschnięciu nie pozostawia widocznych przebarwień. Wykorzystywany do wszystkich rodzai drewna.

Cena 26,00 zł