Skrzynki z drewna producent

PUDEŁKA NA HERBATĘ

Herbaciarki z drewna są idealnym sposobem na utrzymanie porządku w kuchni, który pozwoli Ci na poukładanie i posegregowanie swoich ulubionych herbat. Stanowią one również doskonały pomysł na prezent z okazji urodzin, imienin, Dnia Mamy, Babci oraz wielu innych jubileuszy. Wystarczy, że wypełnisz je ukochanymi ziółkami czy herbatami jubilata. Drewniane herbaciarki to idealny materiał do zdobień, który możesz pomalować lub ozdobić wybraną metodą jak m.in. technika decoupage. W takiej formie z pewnością zaskoczą Twoich bliskich swoim oryginalnym wyglądem. W naszej ofercie znajdziesz zarówno otwarte jak i zamykane herbaciarki. Poszczególne drewniane pudełka na herbatę różnią się również ilością przegród oraz sposobem wykonania pokrywy. Jeśli chcesz postawić na klasykę - wybierz tradycyjne herbaciarki z drewnianą pokrywą. Jeśli jednak wolisz coś bardziej wyszukanego, polecamy herbaciarki zamykane na pokrywę z dodatkiem szybki, która jeszcze bardziej wzbogaca jej wygląd. Drewniane pudełka na herbatę wykonane z naturalnego drewna idealnie wkomponują się w styl skandynawski, rustykalny oraz retro.

PUDEŁKA NA HERBATĘ

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-26 z 26 pozycji

Aktywne filtry

Herbaciarka drewniana na 4 herbaty

Pudełko na herbatę wykonane  z naturalnego drewna ekologicznego nadają się najlepiej do przechowywania różnego rodzaju herbat i ziół,tych w torebkach jak i liściastych.Podział na 4 przegrody pozwala przechowywać herbaty o różnych smakach w jednym miejscu.Nasze pudełko jest niezbędnikiem nie tylko na herbaty ale również może być przydatne na przyprawy w twojej kuchni.Prezentowane drewniane pudełko na herbatę to doskonały wybór, ponieważ jest to pojemnik wytrzymały.Jeśli chcesz żeby herbaciarka stanowiła ozdobę w Twojej kuchni możesz ją pomalować na dowolny kolor lub ozdobić znaną i bardzo lubianą techniką decoupage.

Drewno sosnowe

Kratownica jest wyciągana.

Wymiary: 16,5x16,5x8cm

Cena 18,00 zł

Pudełko drewniane na herbatę h-6 herbaciarka

Pudełko na herbaty wykonane  z naturalnego drewna ekologicznego nadają się najlepiej do przechowywania różnego rodzaju herbat i ziół,tych w torebkach jak i liściastych.Podział na 6 przegródek pozwala przechowywać herbaty o różnych smakach w jednym miejscu.Nasze pudełko jest niezbędnikiem nie tylko na herbaty ale również może być przydatne na przyprawy w twojej kuchni.Prezentowane drewniane pudełko na herbatę to doskonały wybór, ponieważ jest to pojemnik wytrzymały.Jeśli chcesz żeby herbaciarka stanowiła ozdobę w Twojej kuchni możesz ją pomalować na dowolny kolor lub ozdobić znaną i bardzo lubianą techniką decoupage.

Drewno sosnowe

Kratownica jest wyciągana.

Wymiary:

Grubość: 22,5cm 

Szerokość: 16,5cm 

Wysokość: 8cm

Wymiary jednej przegrody:

6,7cm x 7,3cm x 7,4cm(wys)

Cena 20,00 zł

Drewniane pudełko na herbatę 16 przegród DECOUPAGE

Witam! Szukasz prezentu dla mamy, babci lub po prostu dla kogoś bliskiego? Osoba którą chcesz obdarować lubi pić herbatę i spędzać przy niej czas delektując się jej smakiem. Drewniana Herbaciarka z szesnastoma przegrodami to świetny pomysł :) Opakowanie jest trwałe i eleganckie.

Drewniane pudełko na herbatę na 16 ulubionych rodzajów herbat. Może służyć również jako organizer na drobiazgi. Jesteś osobą kreatywną i lubisz robić cuda z niczego. Ozdób ją w dowolny sposób i dowolną metodą. Taki upominek będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. Prezent będzie długo przypominał jej  właśnie o Tobie.

Wymiary: 30cm x 30cm x 9cm

Wymiary jednej kratki: 7cm x 7,5cm

Cena 35,00 zł

Pudełko na herbatę 8 smaków herbaciarka

Pudełko na herbaty wykonane  z naturalnego drewna ekologicznego nadają się najlepiej do przechowywania różnego rodzaju herbat i ziół,tych w torebkach jak i liściastych.Podział na 8 przegródek pozwala przechowywać herbaty o różnych smakach w jednym miejscu.Nasze pudełko jest niezbędnikiem nie tylko na herbaty ale również może być przydatne na przyprawy w Twojej kuchni.Prezentowane drewniane pudełko na herbatę to doskonały wybór, ponieważ jest to pojemnik wytrzymały.Jeśli chcesz żeby herbaciarka stanowiła ozdobę w Twojej kuchni możesz ją pomalować na dowolny kolor lub ozdobić znaną i bardzo lubianą techniką decoupage.

Wymiary: 28,5cm x 17,5cm x 9,5cm

Wymiar kratki:ok.6,2x6,8x9cm

Cena 28,00 zł

Pudełko drewniane na herbatę 12 przegród z szybką

Szukasz prezentu dla mamy, babci lub po prostu dla kogoś bliskiego? Osoba którą chcesz obdarować lubi pić herbatę i spędzać przy niej czas delektując się jej smakiem. Herbaciarka z dwunastoma przegrodami z szybką to świetny pomysł :) Drewniane opakowanie jest trwałe i eleganckie.Do skrzyneczki mieści się dwanaście ulubionych rodzajów herbat. Może służyć również jako organizer na drobiazgi lub biżuterię. Jesteś osobą kreatywną i lubisz robić cuda z niczego. Ozdób ją w dowolny sposób i dowolną metodą. Taki upominek będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. Prezent będzie długo przypominał jej  właśnie o Tobie.

Cena 41,00 zł

Drewniane pudełko na herbatę 12 przegród

Szukasz prezentu dla mamy, babci lub po prostu dla kogoś bliskiego? Osoba, którą chcesz obdarować lubi pić herbatę i spędzać przy niej czas delektując się jej smakiem? Jeśli tak, to prezentowana przez nas herbaciarka z 12 przegrodami stanowi świetny pomysł na prezent! Opakowanie jest trwałe i eleganckie. Do pudełka mieści się 12 ulubionych rodzajów herbat. Może służyć również jako organizer na biżuterię czy inne drobiazgi. Jesteś osobą kreatywną i lubisz robić cuda z niczego? Ozdób ją w dowolny sposób swoją ulubioną metodą. W szczególności polecamy technikę decoupage. Taki upominek będzie niepowtarzalny i z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby.

Wymiary: 28,5cm x 22,5cm x 8cm

Wymiary przegrody: 6,5cm x 6,5cm 

Głębokość do pokrywy: 7,7cm

Cena 29,00 zł

Drewniana herbaciarka z szybką H-9

Drewniane pudełko z 9 przegrodami i szklaną pokrywą będzie idealnym rozwiązaniem na przechowywanie biżuterii lub innych drobiazgów. Nie wiesz co podarować bliskiej osobie na prezent? Nasz organizer będzie doskonałą opcją! Możesz go również wykorzystać na przechowywanie ulubionych herbat, a nawet przypraw. Jeśli jesteś osobą kreatywną z niekończącą się ilością pomysłów, ozdób pudełko samodzielnie, malując go na dowolny kolor bądź zdobiąc ulubioną techniką. W szczególności polecamy w tym celu technikę decoupage.

Wymiary: 22,5cm x 22,5cm x 8cm

Wymiary jednej przegrody: 6,5cm x 6,5cm x 7,5cm

Przegrody są wyjmowane.

Cena 36,00 zł

Pudełko na herbatę biżuterię 8 przegród z szybką

Pudełko na herbaty z szybką wykonane  z naturalnego drewna ekologicznego nadają się najlepiej do przechowywania różnego rodzaju herbat i ziół,tych w torebkach jak i liściastych.Podział na 8 przegród pozwala przechowywać herbaty o różnych smakach w jednym miejscu.Nasze pudełko jest niezbędnikiem nie tylko na herbaty ale również może być przydatne na przyprawy w twojej kuchni.Prezentowane drewniane pudełko na herbatę to doskonały wybór, ponieważ jest to pojemnik wytrzymały.Jeśli chcesz żeby herbaciarka stanowiła ozdobę w Twojej kuchni możesz ją pomalować na dowolny kolor lub ozdobić znaną i bardzo lubianą techniką decoupage.

Cena 36,00 zł

Herbaciarka drewniana na 6 smaków herbat z szybką

Szukasz prezentu dla mamy, babci lub po prostu dla kogoś bliskiego? Osoba którą chcesz obdarować lubi pić herbatę i spędzać przy niej czas delektując się jej smakiem. Herbaciarka z sześcioma przegrodami z szybką to świetny pomysł :) Opakowanie jest trwałe i eleganckie.Do skrzyneczki mieści się sześć ulubionych rodzajów herbat. Może służyć również jako organizer na drobiazgi. Jesteś osobą kreatywną i lubisz robić cuda z niczego. Ozdób ją w dowolny sposób i dowolną metodą. Taki upominek będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. Prezent będzie długo przypominał jej  właśnie o Tobie.

Wymiary zewnętrzne:

 • Długość:22,5cm
 • Szerokość: 16cm
 • Wysokość: 8cm

Wymiary wewnętrzne:

 • kratka 6,5x7cm
Cena 29,00 zł

Pudełko drewniane na herbatę 4 smaki herbaciarka grawer

Picie herbaty uspokaja. Na rynku obecnie mamy duży wybór herbat ziołowych, smakowych i czarnych. Pudełko pozwoli na bezpieczne przechowywanie torebek z herbatą. Nie ulegną one zniszczeniu. Drewniane produkt to świetna opcja na prezent dla smakosza herbat, Dzień Babci, Dzień Dziadka.

Cena 27,00 zł

Pudełko na herbatę 2 smaki zapięcie herbaciarka

Szukasz prezentu dla mamy, babci lub po prostu dla kogoś bliskiego? Osoba którą chcesz obdarować lubi pić herbatę i spędzać przy niej czas delektując się jej smakiem. Drewniane pudełko na herbatę z dwoma przegrodami to świetny pomysł :) Opakowanie jest trwałe i eleganckie.Posiada ozdobne zapięcie.

Wymiary: 17cm x 9cm x 9cm

Cena 16,00 zł

HERBACIARKA OTWARTA 3 PRZEGRODY

Pudełko z 3 przegrodami to organizer jak i element dekoracyjny w Twoim domu, kuchni i nie tylko. Drewniane pudełko typu herbaciarka pozwala na  organizację ulubionych i najczęściej używanych herbat.

Wykorzystaj go równie:

 • w łazience: na waciki, patyczki czy drobne kosmetyki,
 • organizer na drobne przedmioty wykorzystywane przy zdobieniach i pracach,
 • pudełko na gumki, spinki i dekorację do włosów,
 • pomysł na prezent: zestaw ulubionych herbat lub miodów.

Cena 18,00 zł

Pudełko na herbatę 9 smaków

Szukasz prezentu dla mamy, babci lub po prostu dla kogoś bliskiego? Osoba którą chcesz obdarować lubi pić herbatę i spędzać przy niej czas delektując się jej smakiem. Drewniana herbaciarka z dziewięcioma przegrodami z szybką to świetny pomysł :) Drewniane opakowanie jest trwałe i eleganckie.Do skrzyneczki mieści się dziewięć ulubionych rodzajów herbat,zarówno tych w torebkach jak również liściastych.Może służyć również jako organizer na drobiazgi lub przyprawy.Jesteś osobą kreatywną i lubisz robić cuda? Ozdób ją w dowolny sposób i dowolną metodą. Taki upominek będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. Prezent będzie długo przypominał jej  właśnie o Tobie.

Wymiary:

 • zew:22,5x22,5x8cm
 • przegroda: 6,5x6,8x6,5cm
Cena 39,00 zł

Drewniana herbaciarka otwarta z 3 przegrodami i napisem

Kuchnia jest sercem każdego domu. Dzięki różnego rodzaju organizerom można zachować w niej porządek. Drewniane pudełko typu herbaciarka z 3 przegrodami i dekorem "Sweet Home" to doskonały pomysł na zorganizowanie przestrzeni w kuchni i innych pomieszczeniach domu. To także element dekoracyjny, który nada domowi przytulności. Jego zaletą jest uniwersalność - pozwoli na przechowywanie ulubionych herbat w kuchni czy organizację kosmetyków w łazience. Można go też wykorzystać jako organizer na różne drobiazgi. To świetny pomysł na prezent, do którego możesz zapakować wybrany upominek.

Wymiary zewnętrzne:

 • Długość: 23cm
 • Szerokość: 9,5cm
 • Wysokość: 13cm

Wymiary wewnętrzne:

 • Długość: 20,5cm
 • Szerokość: 7,5cm
 • Głębokość: 6,5cm

Wymiary przegrody:

 • Długość: 6,7cm
 • Szerokość: 7,5cm
Cena 20,50 zł

Drewniana herbaciarka z sercem i szybką

Prezentowana drewniana herbaciarka z szybką i sercem to doskonały pomysł na zorganizowanie przestrzeni w kuchni i innych pomieszczeniach domu. Jej zaletą jest uniwersalność. Pozwoli na przechowywanie ulubionych herbat w kuchni, dlatego jeśli masz wśród swoich bliskich fanów herbaty - to idealny pomysł na prezent. Drewniane pudełko można także wykorzystać jako organizer na różne drobiazgi czy kosmetyki w łazience.

Jeśli jesteś osobą kreatywną, polecamy zdobienia różnymi technikami, w tym metodą decoupage, dzięki której pudełko nabierze wyjątkowego charakteru.

Wymiary zewnętrzne:

 • Długość: 16,5cm
 • Szerokość: 16,5cm
 • Wysokość: 8,2cm

Wymiary wewnętrzne:

 • Długość: 14,5cm
 • Szerokość: 14,5cm
 • Głębokość: 7,3cm

Wymiary serca:

 • Długość: 11,5cm
 • Wysokość: 11,5cm


Cena 27,00 zł

Drewniane pudełko z 3 przegrodami

Pojemnik posiada trzy przegrody, w których można przechowywać przyprawy w słoiczkach. Do pudełka można pochować także sztućce, paski do spodni czy wszelkiego rodzaju wstążki. Organizer albo możesz przechowywać w nim herbatę lub kawę. Z pewnością pudełko będzie ozdobą domu Pudełko możesz samodzielnie udekorować, wygrawerować lub wypisać dedykację, co będzie stanowić niezapomnianą pamiątkę na długie lata. Nic tak nie uszczęśliwi jak dar wykonany własnoręcznie.

Wymiary zewnętrzne: 

 • Długość: 30cm
 • Szerokość: 30cm
 • Wysokość: 4cm

Wymiary wewnętrzne bocznej przegordy:

 • Długość: 28cm
 • Szerokość: 8,2cm
 • Wysokość: 3,7cm 

Wymiary wewnętrzne środkowej przegrody:

 • Długość: 28 cm
 • Szerokość: 11cm
 • Wysokość: 3,7cm
Cena 30,00 zł

Drewniane pudełko na herbatę z 5 przegrodami organizer

Drewniana herbaciarka z 5 przegrodami to doskonały sposób na zorganizowanie przestrzeni w kuchni i innych pomieszczeniach domu. To nie tylko praktyczny, ale także dekoracyjny element, który nada domowi przytulności. Jej zaletą jest uniwersalność. Pozwoli na przechowywanie ulubionych herbat w kuchni, dlatego jeśli masz wśród swoich bliskich fanów herbaty - to idealny pomysł na prezent. Drewniane pudełko można także wykorzystać jako organizer na drobiazgi, biżuterię czy kosmetyki. Gorąco zachęcamy do zdobienia techniką decoupage.

Wymiary zewnętrzne:

 • Długość: 21,8cm
 • Szerokość: 16,8cm
 • Wysokość: 7,5cm

Wymiary mniejszych przegród:

 • Długość: 6,5cm
 • Szerokość: 7,3cm
 • Głębokość: 7cm

Wymiary większej przegrody:

 • Długość: 6,3cm
 • Szerokość: 15cm
 • Głębokość: 7cm

Cena 24,00 zł

Drewniane pudełko z 3 przegrodami Kochanej Mamie

Szukasz niepowtarzalnego prezentu dla swojej Mamy, którym wyrazisz jak bardzo ją kochasz? W jego roli doskonale sprawdzi się prezentowane drewniane pudełko z 3 przegrodami i grawerem "Kochanej Mamie" zamykane na metalowe zapięcie. To idealny podarunek na takie okazje jak urodziny, imieniny, Dzień Mamy czy podziękowania dla rodziców na uroczystości ślubnej.

Najpiękniejszym podarunkiem jaki możesz ofiarować mamie jest ten wykonany własnoręcznie, ponieważ wymaga on starań, wysiłku, pomysłu i poświęcenia czasu na jego przygotowanie. Dlatego też gorąco zachęcamy do ozdobienia pudełka wybranym sposobem, jak malowanie czy technika decoupage. Do tak udekorowanej herbaciarki możesz zapakować ulubione herbaty mamy. Taki prezent z pewnością skradnie jej serce!

Cena 19,00 zł

Drewniany domek na herbatę i słodycze

Prezentowany drewniany domek to produkt, która nada się idealnie jako dekoracja wnętrz. W jednej części możesz umieścić słodycze, a w drugiej herbatę. Naturalne drewno wkomponuje się doskonale w styl skandynawski, dlatego jeśli szukasz dekorów w tym stylu - idealnie trafiłeś! Domek wypełniony słodyczami sprawdzi się w formie prezentu na każdą okazję i sprawi wiele radości obdarowanej osobie. Aby ułatwić sobie montaż zachęcamy do zakupu kleju do drewna, dostępnego w naszym sklepie.

Wymiary:

 • Długość podstawy od płotka do końca ściany: 29cm
 • Szerokość podstawy: 13,5cm
 • Wysokość od podstawy do dachu: 22cm 

Wymiary w środku domku:

 • Długość: 11cm
 • Szerokość: 11cm
 • Wysokość: ok 21cm

Produkt sprzedawany bez zawartości, wysyłany w elementach do samodzielnego złożenia.

Cena 43,00 zł
 • Nowy