Skrzynki z drewna producent

PUDEŁKA NA HERBATĘ

Herbaciarki z drewna są idealnym sposobem na utrzymanie porządku w kuchni, który pozwoli Ci na poukładanie i posegregowanie swoich ulubionych herbat. Stanowią one również doskonały pomysł na prezent z okazji urodzin, imienin, Dnia Mamy, Babci oraz wielu innych jubileuszy. Wystarczy, że wypełnisz je ukochanymi ziółkami czy herbatami jubilata. Drewniane herbaciarki to idealny materiał do zdobień, który możesz pomalować lub ozdobić wybraną metodą jak m.in. technika decoupage. W takiej formie z pewnością zaskoczą Twoich bliskich swoim oryginalnym wyglądem. W naszej ofercie znajdziesz zarówno otwarte jak i zamykane herbaciarki. Poszczególne drewniane pudełka na herbatę różnią się również ilością przegród oraz sposobem wykonania pokrywy. Jeśli chcesz postawić na klasykę - wybierz tradycyjne herbaciarki z drewnianą pokrywą. Jeśli jednak wolisz coś bardziej wyszukanego, polecamy herbaciarki zamykane na pokrywę z dodatkiem szybki, która jeszcze bardziej wzbogaca jej wygląd. Drewniane pudełka na herbatę wykonane z naturalnego drewna idealnie wkomponują się w styl skandynawski, rustykalny oraz retro.

PUDEŁKA NA HERBATĘ

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Aktywne filtry

Pudełko drewniane na herbatę h-6 herbaciarka

Pudełko na herbaty wykonane  z naturalnego drewna ekologicznego nadają się najlepiej do przechowywania różnego rodzaju herbat i ziół,tych w torebkach jak i liściastych.Podział na 6 przegródek pozwala przechowywać herbaty o różnych smakach w jednym miejscu.Nasze pudełko jest niezbędnikiem nie tylko na herbaty ale również może być przydatne na przyprawy w twojej kuchni.Prezentowane drewniane pudełko na herbatę to doskonały wybór, ponieważ jest to pojemnik wytrzymały.Jeśli chcesz żeby herbaciarka stanowiła ozdobę w Twojej kuchni możesz ją pomalować na dowolny kolor lub ozdobić znaną i bardzo lubianą techniką decoupage.

Drewno sosnowe

Kratownica jest wyciągana.

Wymiary:

Grubość: 22,5cm 

Szerokość: 16,5cm 

Wysokość: 8cm

Wymiary jednej przegrody:

6,7cm x 7,3cm x 7,4cm(wys)

Cena 21,00 zł

Drewniane pudełko na herbatę 16 przegród DECOUPAGE

Witam! Szukasz prezentu dla mamy, babci lub po prostu dla kogoś bliskiego? Osoba którą chcesz obdarować lubi pić herbatę i spędzać przy niej czas delektując się jej smakiem. Drewniana Herbaciarka z szesnastoma przegrodami to świetny pomysł :) Opakowanie jest trwałe i eleganckie.

Drewniane pudełko na herbatę na 16 ulubionych rodzajów herbat. Może służyć również jako organizer na drobiazgi. Jesteś osobą kreatywną i lubisz robić cuda z niczego. Ozdób ją w dowolny sposób i dowolną metodą. Taki upominek będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. Prezent będzie długo przypominał jej  właśnie o Tobie.

Wymiary: 30cm x 30cm x 9cm

Wymiary jednej kratki: 7cm x 7,5cm

Cena 35,00 zł

Pudełko na herbatę 8 smaków herbaciarka

Pudełko na herbaty wykonane  z naturalnego drewna ekologicznego nadają się najlepiej do przechowywania różnego rodzaju herbat i ziół,tych w torebkach jak i liściastych.Podział na 8 przegródek pozwala przechowywać herbaty o różnych smakach w jednym miejscu.Nasze pudełko jest niezbędnikiem nie tylko na herbaty ale również może być przydatne na przyprawy w Twojej kuchni.Prezentowane drewniane pudełko na herbatę to doskonały wybór, ponieważ jest to pojemnik wytrzymały.Jeśli chcesz żeby herbaciarka stanowiła ozdobę w Twojej kuchni możesz ją pomalować na dowolny kolor lub ozdobić znaną i bardzo lubianą techniką decoupage.

Wymiary: 28,5cm x 17,5cm x 9,5cm

Wymiar kratki:ok.6,2x6,8x9cm

Cena 21,90 zł

Pudełko drewniane na herbatę 12 przegród z szybką

Szukasz prezentu dla mamy, babci lub po prostu dla kogoś bliskiego? Osoba którą chcesz obdarować lubi pić herbatę i spędzać przy niej czas delektując się jej smakiem. Herbaciarka z dwunastoma przegrodami z szybką to świetny pomysł :) Drewniane opakowanie jest trwałe i eleganckie.Do skrzyneczki mieści się dwanaście ulubionych rodzajów herbat. Może służyć również jako organizer na drobiazgi lub biżuterię. Jesteś osobą kreatywną i lubisz robić cuda z niczego. Ozdób ją w dowolny sposób i dowolną metodą. Taki upominek będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. Prezent będzie długo przypominał jej  właśnie o Tobie.

Cena 41,00 zł

Drewniane pudełko na herbatę 12 przegród

Szukasz prezentu dla mamy, babci lub po prostu dla kogoś bliskiego? Osoba którą chcesz obdarować lubi pić herbatę i spędzać przy niej czas delektując się jej smakiem. Herbaciarka z dwunastoma przegrodami to świetny pomysł :) Opakowanie jest trwałe i eleganckie.

Do skrzyneczki mieści się dwanaście ulubionych rodzajów herbat. Może służyć również jako organizer na drobiazgi. Jesteś osobą kreatywną i lubisz robić cuda z niczego. Ozdób ją w dowolny sposób i dowolną metodą. Taki upominek będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. Prezent będzie długo przypominał jej  właśnie o Tobie.

Wymiary: 28,5cm x 22,5cm x 8cm

Wymiar przegrody 6,5x6,5cm  głębokość do pokrywy 7,7cm

Cena 35,00 zł

Pudełko na herbatę,biżuterię 8 przegród z szybką

Pudełko na herbaty z szybką wykonane  z naturalnego drewna ekologicznego nadają się najlepiej do przechowywania różnego rodzaju herbat i ziół,tych w torebkach jak i liściastych.Podział na 8 przegród pozwala przechowywać herbaty o różnych smakach w jednym miejscu.Nasze pudełko jest niezbędnikiem nie tylko na herbaty ale również może być przydatne na przyprawy w twojej kuchni.Prezentowane drewniane pudełko na herbatę to doskonały wybór, ponieważ jest to pojemnik wytrzymały.Jeśli chcesz żeby herbaciarka stanowiła ozdobę w Twojej kuchni możesz ją pomalować na dowolny kolor lub ozdobić znaną i bardzo lubianą techniką decoupage.

Cena 23,90 zł

Herbaciarka drewniana na 6 smaków herbat z szybką

Szukasz prezentu dla mamy, babci lub po prostu dla kogoś bliskiego? Osoba którą chcesz obdarować lubi pić herbatę i spędzać przy niej czas delektując się jej smakiem. Herbaciarka z sześcioma przegrodami z szybką to świetny pomysł :) Opakowanie jest trwałe i eleganckie.Do skrzyneczki mieści się sześć ulubionych rodzajów herbat. Może służyć również jako organizer na drobiazgi. Jesteś osobą kreatywną i lubisz robić cuda z niczego. Ozdób ją w dowolny sposób i dowolną metodą. Taki upominek będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. Prezent będzie długo przypominał jej  właśnie o Tobie.

Wymiary zewnętrzne:

 • Długość:22,5cm
 • Szerokość: 16cm
 • Wysokość: 8cm

Wymiary wewnętrzne:

 • kratka 6,5x7cm
Cena 23,00 zł

Pudełko drewniane na herbatę 4 smaki herbaciarka grawer

Picie herbaty uspokaja. Na rynku obecnie mamy duży wybór herbat ziołowych, smakowych i czarnych. Pudełko pozwoli na bezpieczne przechowywanie torebek z herbatą. Nie ulegną one zniszczeniu. Drewniane produkt to świetna opcja na prezent dla smakosza herbat, Dzień Babci, Dzień Dziadka.

Cena podstawowa 11,00 zł -2,00 zł Cena 9,00 zł
 • -2,00 zł

Pudełko na herbatę 2 smaki zapięcie herbaciarka

Szukasz prezentu dla mamy, babci lub po prostu dla kogoś bliskiego? Osoba którą chcesz obdarować lubi pić herbatę i spędzać przy niej czas delektując się jej smakiem. Drewniane pudełko na herbatę z dwoma przegrodami to świetny pomysł :) Opakowanie jest trwałe i eleganckie.Posiada ozdobne zapięcie.

Wymiary: 17cm x 9cm x 9cm

Cena 16,00 zł

HERBACIARKA OTWARTA 3 PRZEGRODY

Pudełko z 3 przegrodami to organizer jak i element dekoracyjny w Twoim domu, kuchni i nie tylko. Drewniane pudełko typu herbaciarka pozwala na  organizację ulubionych i najczęściej używanych herbat.

Wykorzystaj go równie:

 • w łazience: na waciki, patyczki czy drobne kosmetyki,
 • organizer na drobne przedmioty wykorzystywane przy zdobieniach i pracach,
 • pudełko na gumki, spinki i dekorację do włosów,
 • pomysł na prezent: zestaw ulubionych herbat lub miodów.

Cena 18,00 zł

Herbaciarka drewniana z szybką i sercem 9 przegród

Szukasz prezentu dla mamy, babci lub po prostu dla kogoś bliskiego? Osoba którą chcesz obdarować lubi pić herbatę i spędzać przy niej czas delektując się jej smakiem. Drewniana herbaciarka z dziewięcioma przegrodami z szybką to świetny pomysł :) Drewniane opakowanie jest trwałe i eleganckie.Do skrzyneczki mieści się dziewięć ulubionych rodzajów herbat,zarówno tych w torebkach jak również liściastych.Może służyć również jako organizer na drobiazgi lub przyprawy.Jesteś osobą kreatywną i lubisz robić cuda? Ozdób ją w dowolny sposób i dowolną metodą. Taki upominek będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. Prezent będzie długo przypominał jej  właśnie o Tobie.

Wymiary:

 • zew:22,5x22,5x8cm
 • przegroda: 6,5x6,8x6,5cm
Cena 31,00 zł

Drewniana herbaciarka otwarta z 3 przegrodami i napisem

Kuchnia jest sercem każdego domu. Dzięki różnego rodzaju organizerom można zachować w niej porządek. Drewniane pudełko typu herbaciarka z 3 przegrodami i dekorem "Sweet Home" to doskonały pomysł na zorganizowanie przestrzeni w kuchni i innych pomieszczeniach domu. To także element dekoracyjny, który nada domowi przytulności. Jego zaletą jest uniwersalność - pozwoli na przechowywanie ulubionych herbat w kuchni czy organizację kosmetyków w łazience. Można go też wykorzystać jako organizer na różne drobiazgi. To świetny pomysł na prezent, do którego możesz zapakować wybrany upominek.

Wymiary zewnętrzne:

 • Długość: 23cm
 • Szerokość: 9,5cm
 • Wysokość: 13cm

Wymiary wewnętrzne:

 • Długość: 20,5cm
 • Szerokość: 7,5cm
 • Głębokość: 6,5cm

Wymiary przegrody:

 • Długość: 6,7cm
 • Szerokość: 7,5cm
Cena 20,50 zł

Drewniana herbaciarka z sercem i szybką

Prezentowana drewniana herbaciarka z szybką i sercem to doskonały pomysł na zorganizowanie przestrzeni w kuchni i innych pomieszczeniach domu. Jej zaletą jest uniwersalność. Pozwoli na przechowywanie ulubionych herbat w kuchni, dlatego jeśli masz wśród swoich bliskich fanów herbaty - to idealny pomysł na prezent. Drewniane pudełko można także wykorzystać jako organizer na różne drobiazgi czy kosmetyki w łazience.

Jeśli jesteś osobą kreatywną, polecamy zdobienia różnymi technikami, w tym metodą decoupage, dzięki której pudełko nabierze wyjątkowego charakteru.

Wymiary zewnętrzne:

 • Długość: 16,5cm
 • Szerokość: 16,5cm
 • Wysokość: 8,2cm

Wymiary wewnętrzne:

 • Długość: 14,5cm
 • Szerokość: 14,5cm
 • Głębokość: 7,3cm

Wymiary serca:

 • Długość: 11,5cm
 • Wysokość: 11,5cm


Cena 27,00 zł

Drewniane pudełko z 3 przegrodami

Pojemnik posiada trzy przegrody, w których można przechowywać przyprawy w słoiczkach. Do pudełka można pochować także sztućce, paski do spodni czy wszelkiego rodzaju wstążki. Organizer albo możesz przechowywać w nim herbatę lub kawę. Z pewnością pudełko będzie ozdobą domu Pudełko możesz samodzielnie udekorować, wygrawerować lub wypisać dedykację, co będzie stanowić niezapomnianą pamiątkę na długie lata. Nic tak nie uszczęśliwi jak dar wykonany własnoręcznie.

Wymiary zewnętrzne: 

 • Długość: 30cm
 • Szerokość: 30cm
 • Wysokość: 4cm

Wymiary wewnętrzne bocznej przegordy:

 • Długość: 28cm
 • Szerokość: 8,2cm
 • Wysokość: 3,7cm 

Wymiary wewnętrzne środkowej przegrody:

 • Długość: 28 cm
 • Szerokość: 11cm
 • Wysokość: 3,7cm
Cena 30,00 zł
 • Nowy