Skrzynki z drewna producent

ŚLUB - WESELE

ŚLUB - WESELE

Jest 171 produktów.

Pokazano 1-48 z 171 pozycji

Aktywne filtry

Skrzynka bez dekla S-02

Skrzynka prezentowa na podziękowania dla Rodziców Weselnych lub Świadków

Wymiary: 40cm x 30cm x 13cm

Cena podstawowa 23,00 zł -4,00 zł Cena 19,00 zł
  • -4,00 zł

Pudełko na koperty weselne skarbona

Organizacja wesela na dużą ilość gości weselnych nie jest prosta. Trzeba zadbać o miejsce na sali weselnej oraz na atrakcje podczas uroczystość. Wesele na ponad 250 osób wiąże się również z dużą ilością kopert. Zwykła odkryta skrzynia sprawi że koperty będą wypadać oraz się nie pomieszczą. W tym celu postanowiliśmy stworzyć drewniane pudełko typu skarbona z solidnym zapięciem na kłódkę. Skrzynia posiada uchwyty by stojący obok świadek z łatwością mógł trzymać pojemnik do którego goście będą wrzucać kartki okolicznościowe dla Pary Młodej. Drewniany element dekoracyjny wesela kościelnego czy cywilnego wpisuje się idealnie w panujące trendy i motywy przewodnie wesela w stylu: boho, rustykalnym, greenery, Vintage, Tropiki / ogród, EKO

Cena 72,00 zł

Skrzynka na dwa wina ze sznurkiem i przegrodą

Młode Pary coraz częściej decydują się, aby zamiast kwiatów podarować im butelkę dobrego alkoholu. W tym celu postanowiliśmy poszerzyć nasz drewniany asortyment o opakowanie mieszczące 2 butelki wina "Dla Niej i Dla Niego". Pudełko prezentowe staje się coraz bardziej popularną formą opakowania i zmienikiem papierowych toreb. Skrzynka wykonana jest solidnie, więc bez problemu poradzi sobie z ciężarem butelek z winem. Pojemnik posiada wygodny i poręczny uchwyt wykonany z grubego sznurka.

Cena 25,00 zł

Tabliczka wskazująca dom Panny Młodej

Jedną z popularniejszych dekoracji weselnych staje się tabliczka tak zwany drogowskaz, który w tym wyjątkowym i szczególnym dniu wskazuje drogę do domu Pary Młodej. Tabliczkę można umieści wszędzie np. na drzewie, płocie lub tyczce. Goście weselni podążając za strzałką z łatwością trafią do wyznaczonego miejsca.

Cena 6,90 zł