Skrzynki z drewna producent

MASAŻERY

MASAŻERY

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Masażer do ciała wałek do stóp

Pracując fizycznie często dopisuje nam nieprzyjemny ból niektórych część ciała typu pleców, stóp. W tym celu stworzyliśmy drewniany masażer wiolo funkcyjny. Prosty w użytkowaniu i w atrakcyjnej cenie. Masażer tego typu pozwala na chwilę relaksu i odprężenia. Ty decydujesz o sile nacisku i o intensywność masażu. Drewniany produkt jest stworzony na kształt wałka. Wygodne uchwyty pozwalają na stabilne trzymanie reoreceptora w dłoń oraz na dokładne wykonanie masażu obolałego miejsca.

Cena 25,00 zł

Masażer do ciała wałek

Pracując fizycznie często dopisuje nam nieprzyjemny ból niektórych część ciała typu pleców, stóp. W tym celu stworzyliśmy drewniany masażer wielofunkcyjny. Prosty w użytkowaniu i w atrakcyjnej cenie. Masażer tego typu pozwala na chwilę relaksu i odprężenia. Ty decydujesz o sile nacisku i o intensywność masażu. Drewniany produkt jest stworzony na kształt wałka. Wygodne uchwyty pozwalają na stabilne trzymanie reoreceptora w dłoni oraz na dokładne wykonanie masażu obolałego miejsca.

Cena 25,00 zł

Drapaczka do pleców masażer

Drewniana drapaczka do pleców to przydatny gadżet, którego nie może zabraknąć w Twoim domu. Masażer pozwala na chwilę relaksu i odprężenia. Przedmiot ten daje chwilę ukojenia, gdy mamy potrzebę podrapania się w ciężko dostępnym miejscu zazwyczaj są to plecy. Drapak posiada wygodny długi trzon, by dotrzeć do każdej partii ciała. Drapaczka zakończona jest drewnianą powierzchnią posiadającą ostre wypustki. Ty decydujesz o intensywność nacisku drewnianej końcówki podczas wykonywania czynność drapania. Masażery tego typu poprawiają krążenie krwi i wygląd skóry.

Cena 4,40 zł