Skrzynki z drewna producent

SZAFKI NA KLUCZE

Drewniana szafka na klucze to bardzo przydatny przedmiot wyposażenia przedpokoju w każdym domu. Dzięki niej łatwo utrzymasz porządek, a jednocześnie będziesz mieć wszystkie klucze pod ręką. Docenisz to za każdym razem, gdy będziesz wychodzić z domu w pośpiechu i sięgając do szafki, błyskawicznie znajdziesz potrzebne Ci klucze do mieszkania lub samochodu. Nasze drewniane szafki na klucze, wykonane są z dużą precyzją i dbałością o najmniejsze detale. Szafki są gotowe do zawieszenia. Ponadto stanowią idealną bazę do decoupage. Ozdabiając wybraną drewnianą szafkę, dopasujesz ją do wystroju wnętrza wedle własnych uznań. Drewniana szafka na klucze wpasuje się idealnie w styl skandynawski, retro czy rustykalny. Naturalne drewno sosnowe, z którego wykonane są nasze szafki, ozdobisz także wykorzystując farby. Zdobiąc szafkę na klucze w swojej ulubionej technice, otrzymasz funkcjonalny, a zarazem efektowny i piękny przedmiot.SZAFKI NA KLUCZE

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Drewniana szafka na klucze biała z grawerem

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą drewnianej szafki na klucze, która jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć porządek w swoich kluczach.

Nasza drewniana szafka wykonana jest z najwyższej jakości drewna, a jej biały kolor nadaje jej elegancki i nowoczesny wygląd. Szafka posiada piękny, klasyczny design.

Nasza drewniana szafka na klucze to doskonały sposób na przechowywanie kluczy w jednym miejscu i zachowanie porządku w domu lub biurze. Może być również idealnym prezentem dla bliskiej osoby, która ceni sobie estetykę i funkcjonalność.

W uwagach dla sprzedawcy napisz nr wzoru.

Cena 55,00 zł

Drewniana szafka na klucze z grawerem

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą drewnianej szafki na klucze, która jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć porządek w swoich kluczach.

Nasza drewniana szafka wykonana jest z najwyższej jakości drewna w kolorze czarnym, co zapewnia trwałość i elegancki wygląd. Szafka posiada piękny, klasyczny design, aby pomieścić od kilku do kilkunastu kluczy.

Nasza drewniana szafka na klucze to doskonały sposób na przechowywanie kluczy w jednym miejscu i zachowanie porządku w domu lub biurze. Może być również idealnym prezentem dla bliskiej osoby, która ceni sobie estetykę i funkcjonalność.

W uwagach dla sprzedawcy wpisz nr wzoru.

Cena 56,00 zł

Szafka na klucze organizer drewniany

Drewniany organizer,szafka na klucze z szufladką jest to niezbędny i praktyczny element dekoracyjny w naszych domach. Szafka zapewnia nam pewne i niezmienne miejsce na klucze. Jak wiadomo najbardziej denerwujące jest to gdy potrzebujemy szybko wyjść a klucze od mieszkania nie wiadomo gdzie się znajdują. Mając nasz produkt w domu możesz się tym już nie przejmować. Organizer pomieść, każdy rodzaj potrzebnych kluczy np. do domu, piwnicy, garażu czy od zabezpieczenia przed dziećmi. Szafka wisząc wysoko na pewno pozwoli by najmłodsi nie mieli do niej kontaktu. W ten sposób wiemy, że klucze są bezpieczne.

Cena 60,00 zł

Drewniana szafka na klucze organizer ażur

Drewniana szafka na klucze,posiada 8szt. rozmieszczonych uchwytów do zawieszania kluczy,dodatkowo szafeczka ma półeczkę na różnego rodzaju drobiazgi,wykonana jest z solidnej grubej sklejki 0,5cm z pięknymi ażurowymi drzwiczkami,posiada dwa otwory na ściance do zamocowania na ścianie,można taką szafeczkę jeszcze bardziej upiększyć i ozdobić ją dowolną metodą lub tylko pomalować.

Wymiary 32x20cm

Cena 60,00 zł

Drewniany organizer szafka na klucze

Szafka drewniana na klucze jest to niezbędny i praktyczny element dekoracyjny w naszych domach. Szafka zapewnia nam pewne i niezmienne miejsce na klucze. Jak wiadomo najbardziej denerwujące jest to gdy potrzebujemy szybko wyjść a klucze od mieszkania nie wiadomo gdzie się znajdują. Mając nasz produkt w domu możesz się tym już nie przejmować. Organizer pomieści, każdy rodzaj potrzebnych kluczy np. do domu, piwnicy, garażu czy od zabezpieczenia przed dziećmi. Szafka wisząc wysoko na pewno pozwoli by najmłodsi nie mieli do niej kontaktu. W ten sposób wiemy, że klucze są bezpieczne.Jeśli jesteś osobą kreatywną możesz drewniany organizer na klucze pomalować na dowolny kolor lub ozdobić techniką decoupage.

Cena 40,00 zł