Skrzynki z drewna producent

MODELE DO SKŁADANIA

Prezentowane przez nas drewniane modele 3D składają się z elementów przeznaczonych do samodzielnego montażu. To świetny sposób na trening umysłowy, dzięki któremu poćwiczysz swoją koncentrację i cierpliwość. Produkty sprawdzą się wspaniale jako podarunek dla fanów modeli do składania. Z pewnością montaż naszych drewnianych produktów sprawi takiej osobie wiele radości, dlatego jeśli masz wśród swoich bliskich kolekcjonera - to produkt idealny na prezent! Jeśli nigdy nie miałeś okazji składać modeli, koniecznie spróbuj, a być może odnajdziesz swoje nowe hobby, dzięki któremu nudne wieczory staną się niezwykle interesujące i ciekawe. Rozwijaj swoją pasję razem z naszymi drewnianymi modelami 3D!

MODELE DO SKŁADANIA

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Drewniany model puzzle 3D jeep do składania

Drewniany samochód składa się z 49 elementów przeznaczonych do samodzielnego montażu. Model jeep z drewna sprawdzi się wspaniale jako podarunek dla fanów modeli do składania. Z pewnością montaż naszego drewnianego pojazdu sprawi takiej osobie wiele radości, dlatego jeśli masz wśród swoich bliskich kolekcjonera - to produkt idealny na prezent!

W zestawie dołączona jest instrukcja montażu. Koła składają się z 5 elementów i po złożeniu są ruchome. Model do montażu nie wymaga kleju.

Wymiary:

  • Długość: 24cm
  • Szerokość: 16cm
  • Wysokość: 13cm
  • Grubość pojedynczych elementów: 3mmCena 52,00 zł

Drewniany organizer tir na resoraki przegródki

Ulubioną zabawą podczas dzieciństwa jest zabawa samochodzikami. Sam nie raz pewnie spędziłeś godziny bawiąc się nimi. W pokoju dziecka można znaleźć ich dość sporo, zwłaszcza gdy nasza pociecha kolekcjonuje autka. Drewniana półka w kształcie tira pozwoli na ekspozycję modeli samochodów Twojego syna. 

Cena 45,00 zł

Drewniany model puzzle 3D samolot do składania

Stworzyliśmy dla Państwa drewniany samolot,model specjalnie dla miłośników lotnictwa i kolekcjonerów,składa się z 18 elementów wykonanych starannie i precyzyjnie z gwarancją prostego montażu,śmigło jest ruchome,aby rozszerzyć zabawę to samolot można sobie pomalować

do modelu załączona jest instrukcja obsługi

Wymiary ok.dł.18cm    szer.22cm  

sklejka 3mm

Cena 29,90 zł