Skrzynki z drewna producent

KARMNIKI

KARMNIKI

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Drewniany karmnik domek dla ptaków

Drewniany karmnik dla patków.Jesteś miłośnikiem zwierząt i chętny jesteś pomóc zimującym ptakom? świetnie trafiłeś,wykonaliśmy budkę z drewna z szklanym dozownikiem w ten sposób będziesz pewny kiedy zboże się kończy i kiedy trzeba uzupełnić jego stan.Postaw karmnik na parapecie ,gdzieś blisko domu lub zawieś go na drzewie,będziesz mógł z bliska podziwiać przyrodę w gronie całej Rodziny,w ten sposób uczysz swoje dzieci dobroci i kreatywności oraz pozytywnego myślenia.Karmnik drewniany jest solidnie wykonany więc posłuży Ci na długie lata,nie tylko zimą ale latem również możesz gościć u siebie ptaki :)

Wymiary:21x14 wys.20cm

Cena 31,00 zł

Drewniany karmnik dla ptaków domek dla ptaszków

Drewniany karmnik dla patków.Jesteś miłośnikiem zwierząt i chętny jesteś pomóc zimującym ptakom? świetnie trafiłeś,wykonaliśmy budkę z drewna ,która zaspokoi Twoje oczekiwania.Postaw karmnik na parapecie ,gdzieś blisko domu lub zawieś go na drzewie,będziesz mógł z bliska podziwiać przyrodę w gronie całej Rodziny,w ten sposób uczysz swoje dzieci dobroci i kreatywności oraz pozytywnego myślenia.Karmnik drewniany jest solidnie wykonany więc posłuży Ci na długie lata,nie tylko zimą ale latem również możesz gościć u siebie ptaki :)

Wymiary: głębokość: 25cm  szerokość:23cm   wysokość:17 cm

Drewno sosnowe;stan naturalny

Cena 29,90 zł

Drewniany karmnik dla ptaków budka eko

Drewniany karmnik dla patków.Jesteś miłośnikiem zwierząt i chętny jesteś pomóc zimującym ptakom? świetnie trafiłeś,wykonaliśmy budkę z drewna ,która zaspokoi Twoje oczekiwania.Postaw karmnik na parapecie ,będziesz mógł z bliska podziwiać przyrodę w gronie całej Rodziny,w ten sposób uczysz swoje dzieci dobroci i kreatywności oraz pozytywnego myślenia.Karmnik drewniany jest solidnie wykonany więc posłuży Ci na długie lata,nie tylko zimą ale latem również możesz gościć u siebie ptaki :)


Wymiary:30x33cm   wys.35cm

Cena 49,00 zł

Karmnik drewniany dla ptaków brązowy

Czas zimowy jest ciężki dla wielu dzikich zwierząt. Zazwyczaj wtedy zdane są na pomoc ludzi. Postanowiliśmy poszerzyć nasz drewniany asortyment o karmnik dla ptaków. Drewniany karmnik warto jest zawiesić w ogrodzie lub postawić na balkonie. Dokarmiaj ptaki zimą, gdy dni są coraz krótsze a śnieg przykrywa im pożywienie. Karmnik zaimpregnowany jest lako bejcą w kolorze brązu. Posiada wkręcany  haczyk, by móc powiesić go w ogrodzie. Domek dla ptaków wypełnij zbożami, karmą i słoniną dla sikorek. To świetne rozwiązanie by nauczyć najmłodszych, dbania o zwierzęta zwłaszcza zimą.

Karmnik jest solidny. Posłuży na kilka sezonów zimowych.

Wymiary:

  • głębokość: 25cm
  • szerokość:23cm
  • wysokość:17 cm
Cena 35,90 zł