Skrzynki z drewna producent

POZOSTAŁE

POZOSTAŁE

Jest 68 produktów.

Pokazano 1-48 z 68 pozycji

Aktywne filtry

Drewniane świeczniki 4szt komplet

Komplet drewnianych świeczników w stylu rustykalnym to coś czego potrzebujesz by dopełnić całości danej dekoracji oraz aranżacji. Drewno jest eleganckie i ponad czasowe. Pasuje do większości tematów przewodnich imprez okolicznościowych. Chętnie wykorzystywane przez lokale gastronomiczne typu restauracje, kawiarnie oraz w hotelach czy recepcjach. Świeczniki są ciężkie i stabilne. Wykonane z drewna bukowego.Jeśli jesteś osobą kreatywną z niekończącą się liczbą pomysłów możesz drewnianą dekorację ozdobić malując ja na dowolny kolor lub ozdobić dowolną techniką .Stylowe drewno w postaci świecznika można podarować w prezencie bliskiej Ci osobie .

Cena 15,00 zł

Drewniane krzesełko stołek ryczka

Krzesełko drewniane jest niezastąpione w Twoim domu. Najlepiej sprawdza się, gdy w domu jest maluch. Drewniane krzesełko używane jest wtedy na każdym kroku. Dziecko może na nim wygonie siedzieć, oglądać swoje ulubione bajki, odrabiać zadania oraz stać. Krzesło rewelacyjnie spisuję się, gdy dziecko samodzielnie już myję zęby. Bez pomocy dorosłego może dosięgnąć do umywalki. Sprawdza się również w kuchni.

Cena 31,80 zł

Szpatułka drewniana do ciasta naleśnikowego

Jeszcze nigdy rozprowadzanie ciasta naleśnikowego na patelni nie było tak proste i łatwe,stworzyliśmy specjalny drewniany przyrząd specjalnie do tego celu,Twoje naleśniki od dziś będą okrągłe i równe jak marzenie każdego kucharza

 Wymiary:dł;15,5cm

szer.rozprowadzacza ;12cm

Cena 2,20 zł

DREWNIANA SKARBONKA SZKATUŁKA NA MONETY

Nauka oszczędzania to ogromne wyzwanie dla rodziców. Jednak odpowiednie przygotowanie do nabycia tej przydatnej w życiu umiejętności, uczyni ją wyśmienitą zabawą dla najmłodszych,każdy z nas wie, że pierwsze oszczędności są niezwykle cenne dla dziecka,skarbonka drewniana z ozdobnymi wycięciami w stylu retro, to ciekawy pomysł na prezent dla dziecka bądź każdą inną okazję, w której warto rozpocząć przygodę z oszczędzaniem.Ta skarbonka z pewnością będzie najlepszą motywacją.Jeśli Ty lub Twoje dziecko jesteście osobami kreatywnymi,możecie drewnianą skarbonę pomalować na dowolny kolor lub ozdobić techniką decoupage.

wymiary:20x12x7cm

Cena podstawowa 29,90 zł -4,00 zł Cena 25,90 zł
  • -4,00 zł

Koń drewniany dekoracja

Drewniany koń to świetna dekoracja do pokoju twojego dziecka,uczy miłości do zwierząt.Figura jest wykonana bardzo starannie  i dokładnie z oszlifowanego drewna,konia możesz samodzielnie pomalować na dowolny kolor lub ozdobić techniką decoupage.

Wymiary:podstawa 18cm    wys.19,5cm

Cena 11,00 zł