Skrzynki z drewna producent

CHUSTECZNIKI, SERWETNIKI

Producent pudełek z drewna na chusteczki

Produkujemy drewniane pudełka oraz stojaki na chusteczki. Nasze pudelka oraz stojaki na chusteczki wykonujemy z litego drewna.

CHUSTECZNIKI, SERWETNIKI

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Chustecznik pudełko na chusteczki otwierane

Drewniane pudełko  na chusteczki eleganckie i szykowne

Produkt został wykonany z największą dbałością o szczegóły. Chustecznik drewniany sprawdzi się idealnie do techniki zdobniczej zwanej decoupage, polegająca na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię wzoru wyciętego z papieru lub serwetki papierowej.

chustecznik już w swej surowej postaci prezentuje się niezwykle elegancko.

Zakup naszego produktu jest również idealnym pomysłem na wyjątkowy prezent, który przypadnie do gustu każdemu.

Jeśli chcesz upiększyć swoje pudełko możesz pomalować na dowolny kolor lub ozdobić techniką decoupage.

materiał : drewno sosnowe

Wymiary: 25,5cm x 13,5cm x 9cm

Cena 15,90 zł

Drewniane pudełko na chusteczki kwadratowe

Chustecznik kwadratowy wykonany w całości z naturalnego ekologicznego drewna.Pojemnik na chusteczki to praktyczne rozwiązanie do codziennego użytku. Opakowanie chusteczek już więcej nie będzie straszyć domowników. Wyposażony w otwór umożliwiający wygodny dostęp do chusteczek. Przeznaczony do wielokrotnego użytku, dzięki możliwości napełniania.Jeśli chcesz upiększyć swój chustecznik możesz go pomalować na dowolny kolor lub ozdobić metodą decoupage.

Cena 15,00 zł

BRĄZOWE pudełko NA CHUSTECZKI chustecznik

Drewniane pudełko na chusteczki,chustecznik w kolorze brązowym z ozdobnymi dekorami w stylu rustykalnym.Dekoracyjny pojemnik przypasujesz do większości wnętrz,jest bardzo efektowne,jeśli nie masz pomysłu na prezent ? my podpowiadamy że pudełko będzie idealnym rozwiązaniem.

materiał : drewno sosnowe

Wymiary: 25,5cm x 13,5cm x 9cm

Serdecznie zapraszamy na pozostałe nasze aukcje,oferujemy również chusteczniki w stanie surowym do zdobienia techniką decoupage :)

Cena 32,00 zł
  • Nowy

BRĄZOWE pudełko NA CHUSTECZKI chustecznik

Drewniane pudełko na chusteczki, chustecznik w kolorze brązowym z ozdobnymi dekorami w stylu rustykalnym. Dekoracyjny pojemnik przypasujesz do większości wnętrz jest bardzo efektowne, jeśli nie masz pomysłu na prezent? My podpowiadamy że pudełko będzie idealnym rozwiązaniem.

materiał : drewno sosnowe

Wymiary: 25,5cm x 13,5cm x 9cm

Cena 32,00 zł
  • Nowy